Загальна інформація

Сервіс budynok.com орієнтований лише на Україну та є безкоштовним. За допомогою сервісу всі його користувачі можуть знайти нерухомість у продажу із точно-зазначенним розташування. Сервіс безкоштовний для покупців та продавців.

Відповідальність

Сервіс надається на умовах "Як Э", тобто адміністрація не несе відповідальності за будь які існуючі недоліки чи несправності сервісу (але замається їх усуненнянм). Відповідальність за інформацію викладенув оголошеннях несуть лише їх подавачі.

У випадку якщо до адмінистрації сервісу будуть подані скарги чи рекламації будь якого типу, у зв'язку із інформацією що викладена користувачами - усю відповідальність будь якої форми несе подавач такої інформації. Адміністрація, зі свого боку, надасть максимальну інформаційну допомогу особам що зазнали збидків. 

Типи нерухомості

До каталогу приймаються публікації щодо продажу земельних ділянок під індивідуальне будівництво, ОСГ призначення, індивідуальніх будинків будь-якої стадії готовності. Не приймаються публікації з будь-якої аренди чи продажу комерційних будівель та квартир у багатоквартирних будинках (за виключенням дуплексів).

Модерація

Всі повідомлення модеруються, модератор залишає за собо право не прийняти повідомлення без обгрунтування, наприклад у випадку якщо є підозра щодо шахрайства, спаму чи недостоврності наданих даних.

До публікації приймаються повідомлення, що задовільняють наступним умовам:

 1. Має бути вказана адреса із точністю до вулиці, виключення - невеликі села, в такому випадку достатньо зазначити село
 2. Об'єкт продажу має бути розташований виключно на території України. Локації х тимчасово окуповані території до моменту їх остаточного звільнення не приймаються, це тимчасова та вимушена заборона
 3. Повідомлення має стосуватися продажу, аренда не приймається
 4. Вказана ціна має бути реальною, у випадку продажу ділянки - ціна має бути вказана за усю ділянку
 5. Не допускається в тексті повідомлення вказувати ціну відмінну від ціни, зазначеної в спеціальному полі
 6. Повідомлення що містять в тексті будь-яку контактну інформацію модеруються в останню чергу та ймовірність їх публікації невелика

У випадку відхилення публікацї модератор зазначає причину, якщо повідомлення буде направлено на повторну модерацію без усунення зазначенного недоліка - модератор залишає за собою право остаточно відхилити таке оголошення.

Платні послуги

Розміщення оголошень безкоштовне, але одночасно може бути активовано не більше 5 безкоштовних оголошень, крім того оголошення можуть довгий час знаходитися на модерації. Ви маєте можливість просунути ваше оголошення та пришвидчити його перевірку, придбавши спеціальну послугу "просування", просунутим оголошення надані додаткові переваги:

 • Швидка пріоритетна перевірка спеціалістом budynok.com. Модерація буде значно прискорена
 • Не враховується в підрахунку ліміта безкоштовних оголошень
 • Оголошення отримає спеціальну позначку "перевірено"
 • Оголошення буде мати відкриті контакти, покупці зможуть контактувати к вами за телефоном а не тільки через повідомлення в пошті
 • Додаткові можливості згодом тільки збільшаться
 • Ця послуга безстрокова и діє на весь час існування оголошення

Вартість просування повідомлення на даний час становить 20грн

Якщо ви публікуєте десятки або сотні оголошень як агент - вам вигідніше придбати преміум-аккаунт на умовах місячної підписки. Вартість преміум-аккаунту складає 70грн на місяць, але протягом цього місяця всі опубліковані оголошення аналогічні просуненим.

Тимчасово окуповані території

Оскільки все більше оголошень з продажу нерухомості, розташованої на тимчасово-окупованій території, мають ознаки шахрайства - прийняли не просте рішення, тимчасово припинити модерацію таких.

Наразі заблоковано додання оголошень із наступних локацій:

 1. Автономна Республіка Крим
 2. на Донеччині - Донецьк, Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ, Ясинувата. Також Амвросіївський, Старобешівський, Шахтарський райони, частково Артемівський, Волноваський, Мар'їнський, Новоазовський, Тельманівський і Ясинуватський райони
 3. У Луганській області – Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов, а також Антрацитівський, Краснодонський, Лутугинський, Перевальський, Свердловський і Слов'яносербський райони.

З часом, одразу після звільнення українських територій ми поновимо публікацію із них.

У випадку якщо у вас залишилися будь-які питання щодо роботи сервісу - звертайтеся до нашої підтримки