Місто де пасеться ОДНОРІГ


Маленьке унікальне містечко Заліщики, яке наче руками обіймає річка. Тут відкриваються такі пейзажі, що просто хочеться ахнути. Його нові відремонтовані вулиці переповнені весняним настроєм, а люди привітні і доброзичливі. Воно дійсно зачаровує навіть просто проїжджих людей, а з пагорба навпроти відкривається така панорама неймовірно красивого півострова, що просто затамовуєш подих.

Краса! Правда?


І серед усієї цієї краси в самій першій лінії від річки продається шикарний просторий будинок з справжнім євроремонтом. Тут знайдеться місце для кожного. Велика яскрава дитяча кімната, де ваші дітки будуть весело проводять час, простора світла спальня для люблячої пари з бомбезним видом на річку, шикарний теплий зал з каміном та виходом на відкриту терасу де ранкова кава п'ється з таким задоволенням, що забуваєш про все на світі, екологічно чиста дерев'яна альтанка з мангалом, де ви відпочиваєте з друзями чи сім'єю.

Тут живеш на природі з усіма перевагами міського життя: поряд школа, садочок, рионк, парк, лікарня, магазини.

Тут почуватиметься комфортно навіть ваше авто, для якого ворота гаража відкриваються автоматично.


Цей будинок унікальний, аналогів в продажу просто немає і він може бути Ваш.  Потрібно зробити три простих кроки:

- Зателефонувати мені за номером О99 726 8О 8З

- Домовитись про перегляд

- Подивитьсь будинок і купити його

Ціна приваблива, власники хочуть продати.


Михайло Сиванич,

Ваш рієлтор в м. Чернівціі і не тільки


P.S. А ще в Заліщиках можна відшукати однорога. Щоправда, як і належить казковій істоті, лише на гербі, де він височить над ратушею і cимволізує мужність та відвагу.