Продам будинок в смт. Піщанка, Вінницької обл. на 15-ти сотках землі. На території сад з плодовими деревами та достатньо велика територія для городини (грунт-чорнозем). Територія огорожена від дороги кам'яним парканом, зі сторони саду сіткою.

Будинок 3-рівневий. 

Нульовий рівень - 5 кімнат, три з яких з природним освітленням. Плошею і розміщенням кімнати повторюють 1-й рівень (поверх). Планувався  нульовий рівень під майстерню, баню, тренажерний або більярд зал та кімнату для консервацій. Площа кімнат дозволяє втілити в життя заплановане.

На 1-му поверсі вітальня, котельня (з виходом на задній двір), коридор, окремо ванна і туалет, спальня, велика кімната, кухня. Пічне опалення між 2-ма кімнатами і кухнею. 

На 2-му поверсі 2 кімнати, тераса і 2 мансарди. 

Є невелике горище. 

Будинок збудований з екологічно чистих матеріалів, обробка стін в середині будинку виконана з глини. 

По обидва боки доброзичливі сусіди, 2 км. від центру міста, де є вся інфраструктура! В 500 метрах оптова база, яка по різноманіттю товарів не поступається Епіцентру, з цінами нижчими чим де інде!

Селище знаходиться в екологічно чистому районі, де немає жодного промислового заводу чи фабрики. Чудове місце для життя чи відпочинку від міської метушні!


Будинок потребує всіх внутрішніх робіт, крім електро проводки та обробки стін!