Гарний котедж в вигляді замку, з євроремонтом 2017року та меблями, заг.площею 244 кв.м., одеський напрямок, 20км від м.Теремки. Ділянка - 6 соток з фруктовими деревами, альтанкою, мангалом, вол"єром для собаки, дров"яником, колодязем. Новий паркан, металевий штахетник, освітлення території. Парковка на 2-3 авто. Дім жилий, 4 рівневий (3 поверхи + цокольний поверх з сауною), з усіма необхідними меблями, кухнею, санвузлами на кожному поверсі, шторами, 2 криті балкони, 2 входи.

Опалення - газ (2-контурний газовий котел) +топка сауни дровами прогріває будинок. Дім гарно утеплений, енергоефективний, дах - бітумна черепиця. Своя скважина, каналізація (септик), TV, WiFi. Є громовідвід, захист електромережі від удару блискавки (розрядники). Прокладені комунікації для підключення відеоспостереження, сонячної енергетики (скат даху дозволяє), твердопаливного котла. Дім під охороною Сіріус з функцією "тревожної кнопки".

Дім готувався, утеплювався для себе, є всі правоустановчі документи на дім та ділянку, розташований в населеному пункті з розвинутою інфраструктурою, транспортною розв"язкою. До Києва 15 хвилин.

Продаж від власника, без комісії