Продаються двоповерхові таунхауси від 47000$ 80 м2 в комплексу таунхаусів "Apple Estate", в дуже комфортному районі м. Ірпінь - Синергія. Поруч знаходяться всі необхідні комунікації - зупинка транспорту на Київ (20 хв до Києва) та по м.Ірпінь, супермаркети, салони краси, фітнес клуби, ресторани, кафе тощо. 15 хв. пішки до Школи № 17.

Cлід врахувати всі переваги малоповерхової забудови. Ви завжди будете відчувати себе частиною одного колективу, що сприяє кращому спілкуванню і цікавим дозвіллям. У середині "Apple Estate" ви і ваші діти, будете відчувати себе в цілковитій безпеці, оскільки по периметру всього містечка розташовані камери відеоспостереження. Так само є система охорони і шлагбаум, тобто паркувальні місця для автомобілів будуть доступні тільки для мешканців даного комплексу.

Безумовною відмінною рисою таунхаусів "Apple Estate" є якісні матеріали монолітно-каркасний фундамент, стіни з керамотерму (дуже екологічний матеріал), утеплені мінеральною ватою. Вікна п'ятикамерного профілю з темної ламентацій не тільки добре зберігати отопление, забезпечать ідеальну шумоізоляцію, але і забезпечать спокій і збереження особистого життя.

Незаперечною перевагою таунхаусів є всі центральні комунікації, що дуже важливо

враховувати при покупці житла. Будівництво "Apple Estate" проводиться за всіма сучасними будівельними нормами і робиться якісно, ​​з розумом і на століття.

Вибір завжди за вами, але інвестиції в таунхауси "Apple Estate" - це інвестиції в майбутнє, якість і максимальну вигоду.