Продам новозбудований котедж (заміський житловий будинок) преміум класу, розташований в мальовничому курортному куточку України в Закарпатській області, Хустський район, с. Шаяни.

• Курортне місце розташування: Шаяни - один з найвідоміших курортів Карпат України, що знаходиться на схилах Віторлаг-Гутинського хребта, лівому березі річки Тиси підніжжя гори Великий Шаян, на висоті 210 м над рівнем моря. Схил разом з горами Середній і Малий Шаян оточують курортну зону, залишаючи відкритим східний напрямок, завдяки чому формується клімат з м'якою, майже безвітряної погодою. Найтепліший період липень - серпень.

Шаян пропонує безліч процедур, але основний лікувальний фактор мінеральна вода «Шаянська», яка за складом близька до мінеральних вод «Єсентуки», «Боржомі», і «Віші-Селестон» (Франція), але відноситься до Диліжанського типу через наявність метакремнієвої кислоти. В 4 км від курорту Шаян, знаходиться інший курорт "Велятно" з мінеральною термальною (отоплениею) водою для лікування - органів дихання, гінекологічного, а також порушення в нервовій, серцево-судинної та кістково-м'язової систем. На території курорту "Шаян" організовані екскурсії по туристичним та історичним місцям Закарпаття. Недалеко від курорту знаходиться озеро, де можна купатися, кататися на човні або катамарані. Взимку в Шаяні можна кататися на лижах, є кілька схилів підйомник "Шаян" (300 м), перепад висот 30 м. Він розташований на горі Лопош (460 м). У сусідньому селі Велятино є 800 метровий підйомник.

Чисте гірське повітря, горбистий ландшафт, квітучі долини створюють унікальні умови для відпочинку і лікування в Шаяні круглий рік. Саме тут, в тінистому зелені і оточенні гір, знаходиться продаваний котедж (заміський житловий будинок).

• Інформація по нерухомості: Індивідуальний житловий будинок (спальний котедж), який Продається, - площею 225,0 кв. м, належить на праві приватної власності і розташований на земельній ділянці розміром - 0,0192 гектар (документи, які встановлюють право приватної власності: декларація про початок будівельних робіт, технічний паспорт БТІ, декларація про готовність об'єкта до експлуатації, свідоцтво про право приватної власності на нерухоме майно, витяг про реєстрацію права приватної власності, договір (суперфіцій) на землю.

Територія та котедж підключені природним газом, електроенергією (300 кВт / год), централізованим водопостачанням каналізацією. На території також існує своє місцеве водопостачання. Передбачено також друге альтернативне опалення - дров'яне, як більш економічно виправдане.

• Паспорт оздоблення та облаштування котеджу:

- Дизайнерський хороший ремонт, - Мармур (весь мармурова підлога з підігріванням); - Імпортний паркет;

- Імпортна сантехніка, шпалери;

- Імпортні меблі (Італія, Голландія, США);

- Мармурові, що функціонують каміни.

• Інфраструктура території: Територія на якій розташований спальний котедж знаходитися під цілодобовою охороною, зовнішнє освітлення, огорожа, ландшафтне оформлення території ділянки, а також є свої:

- 3 (три) діючих літніх (відкритих) басейну;

- 3 (три) ресторану "Зимовий ресторан" (винний бутик), "Ресторан здорового харчування" і Літній ресторан;

- Тренажерний зал;

- СПА-салон (соляна кімната, спа- зони, сауни, басейни, масажний кабінет і кімнати лікувальних процедур;

- Літній кінотеатр; - Дитячі та спортивний майданчик.

Відкритими басейнами, дитячими та спортивними майданчиками інфраструктури, власникам котеджу і гостям, можна буде користуватися, всього лише за оплату комунальних послуг.

• Використання як бізнес: Під час Вашої відсутності, за бажанням, Ваш котедж може здаватися в оренду або використовуватися як готель, що принесе Вам додатковий дохід.