В 95 км від Києва, в місті Малин Житомирської області, по вулиці Мирутенка продається власний будинок 11.80м x 7.30м з приватизованою земельною ділянкою 9,62 соток.

Грунт земельної ділянки - чорнозем.

Будинок розташований в центральній частині міста, 10 хв. від центру, вулиця асфальтована та освітлена, по ній проходить маршрут міського транспорту , зупинка поруч.

Будинок побудований з повноцілої цегли М100, М75. Міцність стін та висока конструкція даху дозволить облаштування мансарди. Дах покритий шифером.

Будинок складається з 3 кімнат, вітальні, кухні, кладовки та коридору. Є погріб.

Висота приміщень всередині 2.75м. Підлога дерев»яна.

Будинок газифікований, є твердопаливний котел з системою обігріву чавунними батареями. Для альтернативного опалення наявні камінна груба та плита з духовкою. Є запас дубових дров і дров інщих твердих порід та вугілля.

В будинку є міський індивідуальний телефон.

Будинок продається з меблями, холодильником, пральною машиною і іншою побутовою технікою та будівельними матеріалaми.

На територіії обістя є побутові приміщення: цегляний сарай 7.31м х 4.03м , покритий шифером. В 1.5 м від будинку знаходиться криниця з металевою конструкцією покриття.По стіні сараю проходить газова труба, призначення приміщення може бути змінене.За сараєм туалет з цегли з бетонованою вигрібною ямою.

Навкруги будинку, сараю та криниці зроблено бетонне вимощення.

Зовні обістя загороджено декоративною бетонною огорожею. В дворі облаштовані бетонні доріжки. Всередині обістя дерев»яна фарбована огорожа на бетонному фундаменті.

У фруктовому саду сортові дерева зрілі та молоді: яблуні, груша, вишні, абрикоси, горіх.

Садиба та будинок з високим потенціалом для доброго хазяїна.